Turkish 

 

 

Benzinli maliyet artisi çogumuz için bir kabus haline gelmesine ragmen, biz tam bu giderleri size tasarruf bir çözüm var. Güvenli Eko Yakit en boyutlardaki otomobiller ve kamyonlar için hidrojen sunuyor.

Aracinizin bagli olarak, sistemimiz olmadan 700 klm yerine size bugün 400 yapmak mümkün olacak.

Biz zaten gücü ve bilim hidrojen yetenegini biliyorum, ama burada gerçek kilometre ve ekonomi açisindan isinize görebilirsiniz.

Ürünümüz Avrupa CE kural ve düzenlemelere uyar.

Ürünümüz% 50 gaz tasarrufu ile ekonomik yakit tasarrufu saglar. Gördügümüz en kötü durum senaryosu% 30 oldugunu! Sadece sehir ama ayni zamanda karayolu üzerinde.

Hidrojen ile Ürünümüz daha pürüzsüz zamanda çalismaya devam ederken motor için daha uzun bir hayat demektir motor sicakligi düsürür.

 Hidrojen gücü nedeniyle, yanma sürüs ilk kilometre mesafede hemen hissedeceksiniz sadece% 80 kadar tam olarak temiz, ayni zamanda iktidarin asansör ile sizi sasirtacak degildir.

   Sistemimiz dizel, benzin, dogal gaz ve LPG kullanarak en motorlarinda kullanilabilir. Bizim elektroliz Güvenli Eko Yakit Kullanma oksijen hidrojen ayiran teknolojisini kullanir. Aksi çogu araç motorlari aslinda biz daha fazla gaz elde etmek ve atik ne çalisiyorsunuz ekonomisinin tersine dönecektir çünkü bunu. Yapma suya konur patentli Darbe Genisligi Modülatör, KOH% 99,9 saf, kullanma

daha hizli ayrisma ve istenen etki yetenegine sahip olacak sekilde bir ölçüde iletken hidrojen üretimi.

Biz gövde bizim Hidrojen yaraticisi yerlestirin veya aracin önyükleme ve sadece motoru hidrojen getirmek. Biz, sadece, hangi biz basarmak için yillarca çalistik ne yalin yakit yakan temiz olsun mesela hidrojen ve benzin hem Karistirma. Bu da yakit tank basina daha fazla kilometre anlamina gelir!

Hidrojen pazari domine diger yakitlara göre daha yüksek üç katindan daha fazla kalori degerine sahiptir. Mevcut yakit ve sonuç eskisinden daha az yakit yakar gibi karisimlari ideal yakit güçlendirici düsünün. Aracin ECU yönetim modülü mesafe artirirken, aracin tüketimini azaltir sensörler vasitasiyla yanma sonucu ortaya koymaktadir.

Orada bir sinirlayici faktör burada oldugunu ve bu olmaz çogu Alman otomobil üzerinde, sistemimiz bizi hidrojen kullanan yakit kullanmasina izin sistemleri ile çalisir anlamina gelir. Eger yolda baska bir araç sürüs ediyorsaniz, yakitin her tank kilometre bir 30 ila 50% bekleyebilirsiniz.

Sistemimiz herhangi bir sekilde motora zarar vermez

Toptan ve perakende satis için lütfen bizimle irtibata geçiniz.